2006/2007

Wojciech Arlet

  • Laureat Matematycznych Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła"

Marta Bander

  • Laureatka VIII Międzygimnazjalnego Konkursu Matematycznego "Cogito ergo sum"

Maciej Brzosko

  • Laureat VI Konkursu Partnerstwo Edukacji i Przemysłu dla Młodzieży Gimnazjalnej z polski Północno -Zachodniej

Bartłomiej Dejewski

  • Laureat VIII Międzygimnazjalnego Konkursu Matematycznego "Cogito ergo sum"
  • Laureat Matematycznych Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła"

Claudia Helbig

  • Laureatka VIII Międzygimnazjalnego Konkursu Matematycznego "Cogito ergo sum"

Kaja Jankowska

  • Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin
  • Finalistka I Konkursu Polonistycznego Towarzystwa Polonistycznego na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej
  • Finalistka Konkursu Historycznego z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego

Wojciech Jankowski

  • Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin
  • Finalista Konkursu Historycznego z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego

Miłosz Jarzynka

  • Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin
  • Finalista VI Konkursu Chemicznego Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej
  • Finalista VI Konkursu Biologicznego Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej
  • Finalista Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego
  • Finalista Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego
  • Finalista Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego
  • Laureat Matematycznych Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła"

Kamil Jurek

  • Finalista Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego

Bartosz Łuszczak

  • Laureat VI Konkursu Partnerstwo Edukacji i Przemysłu dla Młodzieży Gimnazjalnej z polski Północno -Zachodniej

Oskar Mocny

  • Laureat Matematycznych Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła"

Martyna Piotrkowska

  • Laureatka VIII Międzygimnazjalnego Konkursu Matematycznego "Cogito ergo sum"

Krzysztof Pabisiak

  • Laureat Matematycznych Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła"
  • Finalista Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego

Agnieszka Raciborska

  • Laureatka Matematycznych Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła"

Aleksandra Różalska

  • Finalistka I Konkursu Polonistycznego Towarzystwa Polonistycznego na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej.

Jakub Stefek

  • Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin
  • Laureat I Konkursu Polonistycznego Towarzystwa Polonistycznego na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej.
  • Finalista Konkursu Historycznego z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego

Paweł Szlachcikowski

  • Laureat Matematycznych Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła"

Karolina Świderska

  • Finalistka VI edycji Konkursu Chemicznego "Wokół Wody"
  • Finalistka Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego

Sylwia Zarówna

  • Laureatka Matematycznych Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła"

Collegium Salesianum | Szkoła Podstawowa | Liceum Ogólnokształcące Tow. Salezjańskiego

Wykonanie: MadeNet.pl

Ważne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie.